Голова Заболотівської ОТГ провів робочу зустріч з керівництвом пенсійного фонду України в Снятинському районі

Дата: 29.03.2018 16:58

За ініціативи  голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка та першого заступника начальника Коломийського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Снятинському районі Миколи Мізерного з метою налагодження співпраці та наближення послуг до населення щодо організації ефективного прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України в приміщенні Заболотівської селищної ради два рази на тиждень (вівторок – п’ятниця з 10.04.2018р.) будуть працювати спеціалісти які видаватимуть довідки та будуть надавати фахові консультації та роз’яснень щодо пенсійного законодавства жителям ОТГ.

Іван Дмитрович та Микола Мізерний зазначили, що подальша конструктивна співпраця у сфері соціального захисту сприятиме підвищенню життєвого рівня і створення передумов для гарантованого пенсійного забезпечення громадян та реалізації прав застрахованих осіб.