В Заболотівській громаді вшанували Великого Кобзаря

Фото без опису9 березня у селищі Заболотів з нагоди відзначення 204-ї річниці від Дня народження великого сина українського народу, геніального національного Пророка — Тараса Шевченка у селищному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. На початку заходу пам’ять поета вшанували покладанням квітів до пам’ятника Великого Кобзаря.

В даних заходах взяли участь голова Заболотівської об’єднаної територіальної громади Іван Танюк, депутат обласної ради Орися Книшук, голова районного об’єднання „Просвіта” Мирослав Попадюк, працівники апарату селищної ради ОТГ, керівники установ, організацій,  громадськість та учнівська молодь ОТГ.

Зі словами привітань виступив голова Заболотівської ОТГ Іван Танюк який наголосив, що актуальність  творчості  Шевченка  в  тому,  що  він  порушив  величні  і  вічні  питання та  дав  нам  відповіді на них.  Щоразу,  вивчаючи  твори Т. Шевченка,   ми   бачимо  своє  сьогодення   та  поринаємо  в  історичне  минуле  українського народу.

Для всіх присутніх працівники культури та аматори сцени подарували святковий концерт, найбільшим подарунком для присутніх стали виступи вихованців дошкільного навчального закладу Заболотівської ОТГ. В залі панувала справжня атмосфера свята та гарного настрою.

Також, в рамках відзначення в 204-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка в усіх населених пунктах Заболотівської ОТГ проводились урочисті заходи, зокрема:

9  березня в с.Іллінці з нагоди відзначення 204-ї річниці від  Дня народження  великого сина українського народу Тараса Шевченка  відбулися урочистості та святковий концерт.

На початку  святкування було поставлено квіти до пам’ятника Тараса Шевченка

Взяли участь у святкуванні: в.о.старости М.Баглай,депутати селищної ради,працівники бібліотеки.,сільського Будинку Культури, ДНЗ «Калинка», Фапу.

Зі словами привітань виступив в.о.старости М.Баглай

З віршами виступили- бібліотекар Кузнюк О. ,учні,присутні.

Для всіх присутніх працівники культури, бібліотеки та аматори сцени подарували святковий концерт під керівництвом

художнього керівника Качуляк С.М.

9 березня в Рожневопільській ЗОШ було проведено щорічний традиційний літературний лабіринт «Його слово,  ще  й досі бентежить»  та концерт присвячений 204-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Участь в концерті взяли провідний бібліотекар Гаврищук Л. М. директор СБК Тимофійчук В. І., директор школи Радиш Н. В. вчителі Мала Г. П. та Герман М. В.. Настоятелем УПЦ КП церкви Дмитрія Солунського о. Андрієм Гаврилюком  було відправлено панахиду.

11 березня в с.Шевченкове  біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка відбулося вшанування великого Кобзаря. Настоятель храму Святого Архистратига Михаїла УПЦ КП о. Андрій Гаврилюк відслужив панахиду. З віршами виступили учні Шевченківської ЗОШ. Потім відбувся в Шевченківській ЗОШ концерт присвячений 204-й річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка. В урочистостях взяли участь радник селищного голови ОТГ Тимофійчук Г. П., староста Палійчук С. М., завклубом Кривуцик В. І., бібліотекар Михнюк М. В., директор Шевченківської ЗОШ Захарук Н. І., та вчителі Векерик Л. Б., Стефанюк Л.Д., Ісарик М. В.

Минають роки, спливають століття, а Тарас Григорович  Шевченко залишається жити у пам’яті кожного українця. Його безсмертне ім’я, неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях нашого народу.