Привітання голови

Дата: 05.01.2018 10:23

Шановна Заболотівська громадо!!!

Від щирого серця вітаю усіх Вас
з Новим роком та Різдвом Христовим!!
Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Щиро зичу Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.
Щиро бажаю Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.
Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням  і любов'ю.
Нехай 2018 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям.
Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Заболотівський

селищний голова об’єднаної