В Заболотівській ОТГ створено профспілкову організацію освітян

Дата: 05.03.2018 09:42

2 березня у приміщені Заболотівської ЗОШ відбулись конференція  профспілок працівників освіти і науки. На ній були присутні голова Заболотівської ОТГ Іван Танюк, заступник голови Заболотівської ОТГ Любов Ленькавська, начальник відділу освіти, молоді та спорту ОТГ Галина Лукащук, директори шкіл Заболотівської ОТГ.

Також, в засіданні конференції взяли участь голова профспілок освіти і науки Івано-Франківської області  Гоборак Мирослав Михайлович та юрист обласного комітету профспілок освіти і науки Зоряна Король та  Марія Слободян – голова Снятинської профспілкової організації працівників освіти і науки.

Голови профспілок шкіл та делеговані особи розглянули ряд питань. Одне з основних – це питання створення профспілкової організації освітян у Заболотівської ОТГ, до якої ввійшли 12 профспілкових організацій закладів освіти з чисельністю 439 членів та обрання голови, де за результатами таємного голосування було обрано вчителя Заболотівської ЗОШ - Білик Віру Михайлівну.