Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область

Новини

Бережіть урожай від вогню!

Дата створення: 13:54 13.07.2018

Снятинський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликає населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні. Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів.

Криниця у парку

Дата створення: 16:11 27.06.2018

За сприянням голови Заболотівської селищної ради ОТГ в селищному парку імені «Героїв Майдану» викопано та облаштовано  криницю для потреб жителів селища та гостей які будуть відпочивати та проводити дозвілля  в парку.

В Заболотівській ОТГ відзначили День молоді та День Конституції України

Дата створення: 15:08 26.06.2018

Щороку, починаючи з 1996-го, 28 червня Україна відзначає День Конституції – єдине свято, яке закріплено в цій самій Конституції. Це – знаковий для українців день, бо в цей день ми, після багатьох років неприйняття і дискусій отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.  І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон. 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Дата створення: 09:28 20.06.2018

Рішення Уряду від 26.04.2017р. про внесення змін до деяких Постанов КМУ, в тому числі №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», передбачає повернення частини зекономлених житлових субсидій. А саме грошову виплату енергоощадним родинам - еквівалент вартості зекономлених 100 кубів газу. Інформацію пронаявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу.

ОБЕРЕЖНО! БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО

Дата створення: 09:41 18.06.2018

За останні роки набуває поширення дуже небезпечна, отруйна і дикоросла до 3-5 метрів висоти, товщиною стебла до 10 см багаторічна рослина - Борщівниик Сосновського  (HeracleumsosnowskyiManden). 

Лідер читання-2018

Дата створення: 10:31 14.06.2018

12 червня у бібліотеці для дітей смт.Заболотів проводився I тур Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання". У конкурсі взяли участь читачі 7-9 класів бібліотек Заболотівської селищної ради ОТГ.

В Тростянецькому старостинському окрузі здійснено грейдерування сільських вулиць

Дата створення: 10:11 13.06.2018

В Тростянецькому старостинському окрузі за сприянням голови Заболотівської селищної ради ОТГ Танюка Івана Дмитровича здійснено грейдерування сільських вулиць в с.Тростянець, а саме вулиці: Садова, Франка, Героїв Небесної Сотні, Перевулок Царина. Крім того, зроблено капітальний ремонт вулиці Франка та Грушевського. На дані роботи використано  бюджетних коштів Заболотівської селищної ради ОТГ – 58380 тис.грн. та залучено спонсорські кошти Маковійчука Миколи Васильвича за які покрито гравієм вулицю Грушевського. 

ВИПУСКНИЙ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ «БЕРІЗКА»

Дата створення: 10:25 08.06.2018

6 червня голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк взяв участь в урочистому заході присвяченому випускному святі найстарших вихованців Заболотівського дошкільного навчального закладу «Берізка». Селищний голова привітав завідуючу ДНЗ Оксану Німчук, а також вихователів, працівників, випускників та їх батьків зі святом, побажав майбутнім першокласникам успіхів у навчанні, а батькам та працівникам ДНЗ міцного здоров’я та благополуччя. 

МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДАХ

Дата створення: 15:41 05.06.2018

Снятинське відділення УВД ФССУ в Івано-Франківській області повідомляє, з 01 січня 2018 року Фонд впровадив реформу надання соціальних послуг, перевівши їх на адресність. Сьогодні ФССУ оплачує реабілітаційне лікування за медичними показами кожному працевлаштованому, потреби в забезпеченні соціальною послугою покриваються повністю.