A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Новини

Штормове попередження

Найближчі три години із збереженням до кінця дня 23 вересня та протягом доби 24 вересня по області та місту очікується посилення західного вітру 25-30 м/сек.

10:46 24.09.2018

Заболотівська селищна рада ОТГ купила новий грейдер для потреб громади

У перший бюджетний рік існування Заболотівської об’єднаної територіальної  громади в 2018 році з Державного бюджету на розвиток інфраструктури було передбачено субвенцію у розмірі 3804,0 тис.грн.  

14:33 21.09.2018

В Заболотівській ОТГ почали ремонт доріг

В рамках реалізації проектів  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ  20 вересня 2018 року у селі Рудники Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади розпочали капітальний ремонт вулиці Шевченка з прокладанням асфальтного покриття.

16:54 20.09.2018

Листівка – нагадування

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує,що у відповідності до вимог «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України»,на території Снятинського району суворо заборонено застосування авіації для внесення  ХЗЗР( Хімічних засобів захисту рослин) в силу географічного розміщення населених пунктів.

10:12 20.09.2018

Шановні рятівники! Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.  Сьогодні працівники Заболотівської МПО гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю МПО об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди. Висловлюю  щиру вдячність усім рятувальникам ОТГ за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

08:53 17.09.2018

У Заболотівському ліцеї провели перший святковий урок на тему: "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій"

Відповідно до розпорядження Заболотівської селищної ради ОТГ у Заболотівському ліцеї провели перший святковий урок на тему: "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій". У кожному класі звучали патріотичні вірші, повчальні розповіді класних керівників. Звісно ж лунав і державний гімн! Ліцеїсти мали змогу почути легенди про Україну, цікаві факти про неї. Також педагоги ознайомили діток із здобутками українського народу. Проводилися й різноманітні вікторини, що давали змогу перевірити знання юнаків і дівчат про свою Батьківщину та її історію. Заболотівський ліцей і надалі буде проводити патріотичну навчально-виховну місію для формування свідомого і щирого українця!

11:20 10.09.2018

1 вересня – День знань. Дорогі діти, вчителі, батьки! Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом – Днем знань.

Перше вересня — завжди особливий і хвилюючий момент для кожного із нас: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім; для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

14:41 31.08.2018

Святкування Дня Незалежності України в Заболотівській ОТГ

      24 серпня 2018 року в селищі Заболотові пройшов добрий, мирний, світлий і святковий день,  бо поєднав у собі три свята. Перше це головне державне свято – День незалежності України.  Проголошення незалежності стало своєрідною точкою відліку нового етапу історії України, поклало початок перехідному періоду, суть якого – у переході на якісно вищий рівень суспільного розвитку.

15:04 27.08.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора