A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Новини

Запрошуємо до співпраці волонтерів пробації!

Снятинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

10:17 23.04.2019

Відбулася презентація книги о.Антонія Вєха "Сестри служебниці Непорочного Зачаття ПДМ в містечку Заболотів 1927-1945"

10 квітня 2019 року об 15.30 год. в приміщенні Заболотівської бібліотеки для дітей відбулася презентація книги  о.АнтоніяВєха "Сестри служебниці Непорочного Зачаття ПДМ в містечку Заболотів 1927-1945". На даному заході були присутні Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Дмитрович Танюк, перший заступник Голови Заболотівської  селищної ради ОТГ Любов Василівна Ленькавська, інспектор з питань культури Віра Юріївна Андрійчук, о.ЗахарійМихасюта,сестра Мальвіна з Заболотова, сестри з Обертина, працівники культури, представники Заболотівського ліцею та читачі. На презентації о.Антонійза допомогою слайдів коротко познайомив усіх присутніх із метою, змістом, значенням книги та побажав усім приємного читання. Після чого Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Дмитрович Танюк висловив слова вдячності та захоплення о.Антонію, за таку клопітку та потрібну працю. Також із подякою звернувся о.Захарій, адже це досить важка робота у збиранні такої цікавої інформації, тим паче багато матеріалів українською мовою публікуються вперше. Книга буде корисною для тих, хто цікавиться історією рідного краю та його духовною культурою.

16:35 11.04.2019

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! ЗАПРОВАДЖЕНО ДОДАТКОВИЙ ВИД СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ У БАГАТОДІТНИХ СІМ’ЯХ

13 березня Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Відповідно до цієї постанови встановлено новий вид державної допомоги: допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

15:59 10.04.2019

До уваги суб’єктів господарювання: детально про порядок та принципи здійснення державного нагляду

За інформацією окремих Головних управлінь Держпродспоживслужби, в деяких  областях України невстановлені особи із підробленими посвідченнями інспекторів або посвідченнями представників громадських організацій у сфері захисту споживачів здійснюють перевірки суб’єктів господарювання щодо виконання ними вимог у сфері харчового законодавства та захисту споживачів.

13:27 08.04.2019

Заболотівські волейболісти - чемпіони області!

6-7 квітня у Бурштині відбулися фінальні змагання чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу. Нагода позмагатись за першість Прикарпаття випала і заболотівським волейболістам СК "Вікторія".  Зібравши всі свої сили, волю до перемоги, заболотівчани показали сильну та непереможну гру. Залишивши позаду Бурштин, Тлумач та Галич,  волейболісти під керівництвом граючого тренера Володимира Негрича привезли до Заболотівської ОТГ переможне золото, кубок та довгожданний титул - "чемпіони області"! Команда висловлює особливу подяку голові Заболотівської об'єднаної громади Іванові Дмитровичу Танюку та підприємцю Іванові Косовичу за фінансову підтримку для участі у змаганнях та придбання волейбольної форми. Щиро вітаємо наших спортсменів зі значною перемогою та високим результатом. Успіхів Вам і надалі.

08:52 08.04.2019

Програма «Доступні ліки»: що зміниться у 2019 році

Головне управління Держпродспоживслужби в області звертає увагу, що  з 1 квітня 2019 року програму «Доступні ліки» почала адмініструвати Національна служба здоров’я України, тож рецепти за програмою лікарі виписуватимуть виключно в електронній системі.

14:55 05.04.2019

В селищі Заболотів проведено благоустрій території на селищному стадіоні

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та відповідно до рішення виконавчого комітету Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади «Про проведення заходів з благоустрою територій та  щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 03 квітня 2019 року, за ініціативи голови Заболотівської селищної ради Івана Танюка проведено благоустрій на стадіоні в селищі Заболотів  та здійснено прибирання прилеглої території до стадіону. До даної акції долучилися працівники апарату Заболотівської селищної ради ОТГ, Заболотівського ККП, бібліотек, ДНЗ «Берізка», МПО, учні Заболотівського ліцею та активні жителі Заболотівської ОТГ. Дана акція проходила на високому організаційному рівні.

09:14 05.04.2019

Підготовка щодо реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень»

1 квітня 2019 року в рамках реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень» який реалізовується програмою «U-LEAD з Європою» в Заболотівській ОТГ відбулася зустріч представників даної організації із головою селищної ради ОТГ Іваном Танюком, старостами та жителями Шевченківського, Ганьківського та Олешківського старостинських округів для формування списку активних членів громади, молоді для залучення їх до діяльності молодіжної ради і участі в розвитку Заболотівської ОТГ.

15:05 02.04.2019

Найкращі учні-футболісти у Заболотівському ОТГ

29 березня закінчився ІІ етап обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган». Дві команди Заболотівського ОТГ – учні Заболотівського та Троїцького ліцеїв увійшли до фіналу, залишивши позаду десяток кращих шкільних команд району. У підсумковому двобої кращими виявилися футболісти з Троїці, які і стали чемпіонами турніру (капітан команди Іванчук Вадим, вчитель – Долиб’яник Н.Ю., помічник - Гнатюк Я.Я.). Заболотівський ліцей посів 2 місце (капітан команди – Бецик Василь, вчитель – Негрич В.М., помічник – Бортей І.М.). Також приємно, що гравець Заболотівського ліцею Бецик Василь нагороджений відзнакою як кращий гравець турніру. Щиро вітаємо переможців – Троїцький ліцей, а також срібних призерів – заболотівських школярів. Пишаємося тим, що наші учні найспортивніші та найкращі. Щиро подяка вчителям та тренерам за пророблену роботу та якісну підготовку до змагань. Подальших Вам успіхів.

11:34 01.04.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора