A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Новини

За останній тиждень спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини здійснили 1019 моніторингових відвідувань підконтрольних об’єктів

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 в країні та області залишається надзвичайно напруженою, а кількість нових хворих постійно зростає. Прикарпаття другий тиждень поспіль живе в умовах «червоного» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки.

11:12 11.09.2020

Засідання виконавчого комітету

27.08.2020 року відбулося засідання виконавчого  комітету Заболотівської селищної ради ОТГ.  У порядку денному засідання було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ, зокрема про готовність навчальних закладів шкільної, дошкільноїї та позашкільної освіти Заболотівської селищної ради ОТГ до роботи в 2020-2021 навчальному році. Особлива увага приділялася готовності навчальних закладів до роботи в умовах карантину. Наступнтим не менш важливим питанням було затвердження списків постраждалих під час повені 23-24 червня 2020 року, щодо виплати грошової компенсації відповідно до категорій встановлених комісією. А також затверджено план заходів щодо вшанування Дня захисників України які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

16:49 31.08.2020

Привітання з Днем Незалежності України!

Шановне Всечесне духовенство всіх релігійних конфесій, депутати, члени  виконавчого комітету, старости та  працівники апарату селищної ради  ОТГ, медики та освітяни, працівники  комунальних підприємств та соціальної  сфери, приватні підприємці, керівники  підприємств, установ та організацій,  учасники АТО, воїни­-інтернаціоналісти  та ветерани ВВВ, представники  політичних партій та громадських  організацій,  місцеві ЗМІ, та усі жителі  Заболотівської об’єднаної  територіальної громади! 

13:53 24.08.2020

Карантинні обмеження

Відповідно до постанови КМУ від 12.08.2020 № 712, якою внесено зміни до постанови КМУ № 641 від 22.07.2020, на територіях, де установлено «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівні епідемічної небезпеки заборонено роботу після 24.00 год до 07.00 год розважальних закладів, нічних клубів, а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторани, кафе, бари тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування на винос.

14:17 20.08.2020

Будівництво спортивного майданчика в селищі Заболотів

За ініціативи голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка та сприянням депутата Снятинської районної ради Любов Ленькавської,   депутатів  Заболотівської селищної ради ОТГ Надії Ленькавської та Миколи Ладовського в селищі Заболотів біля селищного клубу ім.Л.Українки ведуться роботи по будівництву  спортивного майданчика. На даний час  облаштована огорожа кругом майданчика, проводиться освітлення, виготовляється футбольні ворота, підготовляється основа для футбольного та волейбольного поля.

08:45 29.07.2020

Розпочалися роботи по укріпленню дамби в селищі Заболотів

07 липня 2020 року голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк в черговий раз здійснив виїзд на дамбу в селищі Заболотів де провів обстеження та звернувся з  терміновим зверненням до керівників Івано-Франківської ОДА та обласного Дністровського басейнового управління водних ресурсів в Івано-Франківській області Михайлюка Романа Йосиповича щодо недопущення прориву дамби в селищі Заболотів по вулиці Стуса та на кордоні селища Заболотів - с.Хлібичин  у зв’язку із сильними опадами та підняттям рівня води у р.Прут.

15:30 13.07.2020

Держпродспоживслужба Прикарпаття закликає громадськість до участі в перевірках дотримання протиепідемічних вимог в закладах громадського харчування

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області в черговий раз інформує громадськість, представників бізнесу у сфері громадського харчування, ЗМІ, органи місцевого самоврядування щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування.

10:45 09.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора