A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Культура

Мережа закладів культури які функціонують на території Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади:

 • Заболотівський селищний Будинок культури
 • Будинок культури с.Рудники
 • Будинок культури с.Іллінці
 • Будинок культури с.Рожневі Поля
 • Клуб смт. Заболотів
 • Клуб с. Троїця
 • Клуб с. Тростянець
 • Клуб с. Олешків
 • Клуб с. Любківці
 • Клуб с. Зібранівка
 • Клуб с. Шевченково
 • Клуб с.Ганьківці
 • Клуб с. Вишнівка
 • Бібліотека для дорослих смт. Заболотів
 • Бібліотека для дітей смт.Заболотів та 11 бібліотек по селах ОТГ
 • Дитяча музична школа

 

Жителька Рудниківського старостинського округу Заболотівської ОТГ  Вікторія Шпак зайняла почесне 2-ге і 3-тє місце на XXII Міжнародному фестивалі-конкурсі "Європа молода"

29 та 30 квітня у Києві відбувся XXII Міжнародний фестиваль-конкурс "Європа молода"  на якому серед чи не найбільшої кількості вокалістівіз Білорусії, Молдови, Казахстану, Ізраїлю, Сербії, Болгарії, Латвії, Литви, України та ін., почесне 2-ге і 3-тє місце виборола  жителька Рудниківського старостинського округу Заболотівської ОТГ  Вікторія Шпак. Юна вокаліста була  відзначена журі, нагороджена дипломом, кубком, сертифікатом на участь у Міжнародному конкурсі в Ризі та запрошенням на конкурс в Італію. Щиро вітаємо Вікторію та її родину з високим результатом!

10:07:05 15.05.2019

Книжковий фестиваль «Слово»

З 9 по 12 травня 2019 року у м. Івано-Франківську проходив 2-ий книжковий фестиваль «Слово». Вже традиційно до книжкового фестивалю долучилася обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка. В її читальних залах відбулися презентації нових видань на які були запрошені працівники Заболотівської селищної ради ОТГ, а саме координатор по роботі бібліотек дорослого відділення Грицик Людмила  та  координатор по роботі бібліотек дитячого відділення Косович Віра,  та мали  змогу придбати видання з автографом авторів, а також сфотографуватися з відомими письменниками.

10:03:05 15.05.2019

Колядники с.Рудники зібрали кошти та придбали музичні колонки

Щир подяка нашим КОЗАКАМ і дівчатам з Рудниківського старостинського округу, які ходили колядувати з метою зібрати кошти на придбання музичних колонок. Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні.

11:03:27 06.02.2019

Творчий звіт Шевченківського старостинського округу

У відповідності до розпорядження голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Дмитровича Танюка відбувся творчий звіт Шевченківського старостинського  округу в Рожневопільському сільському будинку культури.

16:18:14 21.11.2018

Калинова осінь Мирослава Попадюка

Мирослав Петрович Попадюк – відомий  прикарпатський педагог, поет та публіцист, громадсько-просвітницький діяч, редактор і видавець.

09:25:29 20.11.2018

Творчий звіт Ганьківськогостаростинського округу В Заболотівському селищному будинку культури

В теплу,сонячну недільну днину 7 жовтня 2018 року до Заболотівського селищного    будинку культури     із своїм творчим звітом завітали самодіяльні аматори Ганьківськогостаростинського округу. Гостей зустрів радник Голови Заболотівської селищної ради ОТГ з питань культури Василь Гаврилюк, який урочисто привітав в.о. старости Ганьківськогостаростинського округу Василя Шияна та аматорів хлібом і  сіллю та побажав їм творчих успіхів. Після чого отець Захар Михасюта поблагословив всіх гостей на добрі справи.

11:52:22 09.10.2018

Святкування Дня людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

12:07:31 02.10.2018

Проведено урочистості до всеукраїнського дня бібліотек

  А у бібліотеки свято ... Саме під такою назвою у селищній бібліотеці Заболотівської ОТГ відбулися урочистості, в переддень  професійного свята берегинь книг, яке святкують 30 вересня. На урочистості завітала адміністрація громади: голова селищної ради ОТГ – Іван Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ – Любов Ленькавська, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради ОТГ Наталія Гачка. Лунали щирі привітання та побажання на адресу бібліотекарів. Завідувачі селищної бібліотеки підготували для своїх колег та гостей свята масу сюрпризів - цікавий вітальний фільм, грамоти-нагороди, веселі пісні для керівництва ОТГ. Іван Дмитрович у свою чергу привітав усіх бібліотекарів, вручив квіти та грамоти, але не тільки діючим працівникам, але й бібліотекарям-пенсіонерам, які частину свого життя віддали на благо бібліотечної справи. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері,де лунали слова подяки і шани людям, які бережуть і пропагують книгу, закликаючи нас її любити і шанувати.

10:33:49 02.10.2018

Аматори художньої самодіяльності Заболотівської ОТГ взяли участь в обласному просвітницькому пісенному ярмарку

21 вересня 2018 року в просвітницькому пісенному ярмарку в обласному центрі на запрошення Івано-Франківської обласної «Просвіти» від Заболотівської ОТГ взяли участь аматорський колектив «Ганківчани» із села Ганьківці (художній керівник Василина Дмитришин). На пісенний ярмарок підготували колектив Ганківчан завідувач сільським клубом Людмила Дмитришин. Супроводжували аматорів сцени поважна делегація Заболотівської ОТГ: радник голови Заболотівської ОТГ по питаннях культури Василь Гаврилюк,  голова ВУТ «Просвіти» Мирослав Попадюк, голова старійшин Заболотівської ОТГ Василь Микитюк та кінооператор Василь Микуляк.

11:14:21 26.09.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора