A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Культура

Мережа закладів культури які функціонують на території Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади:

 • Заболотівський селищний Будинок культури
 • Будинок культури с.Рудники
 • Будинок культури с.Іллінці
 • Будинок культури с.Рожневі Поля
 • Клуб смт. Заболотів
 • Клуб с. Троїця
 • Клуб с. Тростянець
 • Клуб с. Олешків
 • Клуб с. Любківці
 • Клуб с. Зібранівка
 • Клуб с. Шевченково
 • Клуб с.Ганьківці
 • Клуб с. Вишнівка
 • Бібліотека для дорослих смт. Заболотів
 • Бібліотека для дітей смт.Заболотів та 11 бібліотек по селах ОТГ
 • Дитяча музична школа

 

Колядники с.Рудники зібрали кошти та придбали музичні колонки

Щир подяка нашим КОЗАКАМ і дівчатам з Рудниківського старостинського округу, які ходили колядувати з метою зібрати кошти на придбання музичних колонок. Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні.

11:03 06.02.2019

Творчий звіт Шевченківського старостинського округу

У відповідності до розпорядження голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Дмитровича Танюка відбувся творчий звіт Шевченківського старостинського  округу в Рожневопільському сільському будинку культури.

16:18 21.11.2018

Калинова осінь Мирослава Попадюка

Мирослав Петрович Попадюк – відомий  прикарпатський педагог, поет та публіцист, громадсько-просвітницький діяч, редактор і видавець.

09:25 20.11.2018

Творчий звіт Ганьківськогостаростинського округу В Заболотівському селищному будинку культури

В теплу,сонячну недільну днину 7 жовтня 2018 року до Заболотівського селищного    будинку культури     із своїм творчим звітом завітали самодіяльні аматори Ганьківськогостаростинського округу. Гостей зустрів радник Голови Заболотівської селищної ради ОТГ з питань культури Василь Гаврилюк, який урочисто привітав в.о. старости Ганьківськогостаростинського округу Василя Шияна та аматорів хлібом і  сіллю та побажав їм творчих успіхів. Після чого отець Захар Михасюта поблагословив всіх гостей на добрі справи.

11:52 09.10.2018

Святкування Дня людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

12:07 02.10.2018

Проведено урочистості до всеукраїнського дня бібліотек

  А у бібліотеки свято ... Саме під такою назвою у селищній бібліотеці Заболотівської ОТГ відбулися урочистості, в переддень  професійного свята берегинь книг, яке святкують 30 вересня. На урочистості завітала адміністрація громади: голова селищної ради ОТГ – Іван Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ – Любов Ленькавська, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради ОТГ Наталія Гачка. Лунали щирі привітання та побажання на адресу бібліотекарів. Завідувачі селищної бібліотеки підготували для своїх колег та гостей свята масу сюрпризів - цікавий вітальний фільм, грамоти-нагороди, веселі пісні для керівництва ОТГ. Іван Дмитрович у свою чергу привітав усіх бібліотекарів, вручив квіти та грамоти, але не тільки діючим працівникам, але й бібліотекарям-пенсіонерам, які частину свого життя віддали на благо бібліотечної справи. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері,де лунали слова подяки і шани людям, які бережуть і пропагують книгу, закликаючи нас її любити і шанувати.

10:33 02.10.2018

Аматори художньої самодіяльності Заболотівської ОТГ взяли участь в обласному просвітницькому пісенному ярмарку

21 вересня 2018 року в просвітницькому пісенному ярмарку в обласному центрі на запрошення Івано-Франківської обласної «Просвіти» від Заболотівської ОТГ взяли участь аматорський колектив «Ганківчани» із села Ганьківці (художній керівник Василина Дмитришин). На пісенний ярмарок підготували колектив Ганківчан завідувач сільським клубом Людмила Дмитришин. Супроводжували аматорів сцени поважна делегація Заболотівської ОТГ: радник голови Заболотівської ОТГ по питаннях культури Василь Гаврилюк,  голова ВУТ «Просвіти» Мирослав Попадюк, голова старійшин Заболотівської ОТГ Василь Микитюк та кінооператор Василь Микуляк.

11:14 26.09.2018

Святкування Дня Незалежності України в Заболотівській ОТГ

24 серпня 2018 року в селищі Заболотові пройшов добрий, мирний, світлий і святковий день,  бо поєднав у собі три свята. Перше це головне державне свято – День незалежності України.  Проголошення незалежності стало своєрідною точкою відліку нового етапу історії України, поклало початок перехідному періоду, суть якого – у переході на якісно вищий рівень суспільного розвитку.

15:59 26.08.2018

Перший творчий звіт художньої самодіяльності Заболотівської ОТГ в с. Балинці

В неділю 5 серпня 2018р.  в будинку культури с. Балинці відбувся творчий звіт колективів та вокалістів художньої самодіяльності Заболотівської ОТГ. У заході взяли участь учасники із старостинських округів, як: Ганьківського, Шевченківського, Олешківського, Рудниківського, Троїцького, Іллінецького та селища Заболотів.

11:55 06.08.2018

Проведення урочистостей до свята Петра і Павла

12 липня в Україні традиційно відзначають  свято  первоверховних апостолів Петра і Павла. У цей день також завершується Петрів піст з якого  починалися петровські гуляння, що тривали до першого Спаса. Тому за сприянням Голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка, заступника голови Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади   Павла Книша, радника голови Заболотівської селищної ради  ОТГ Галини Тимофійчук, в.о. старости Шевченківського старостинського округу Сергія Палійчука, під керівництвом директора сілького будинку культури  Василя Тимофійчука і при підтримці провідного бібліотекаря СБК Лідії Гаврищук,такі гуляння  провели в Шевченківському старостинському окрузі в с. Рожневі Поля.

10:51 13.07.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора